Соціум

Рятувальники вкотре просять прикарпатців не палити суху траву

Google+PinterestLinkedInTumblr

Рятувальники вкотре просять прикарпатців не палити суху траву.

Прикарпатці, не паліть суху траву та сміття, особливо у такий важкий для країни час, звертається ГУ ДСНС області, пише Репортер.

суху

В деяких районах області ще не розтанув сніг, а люди вже розпочали активну боротьбу із господарським сміттям та залишками рослинності. Така діяльність, яка найчастіше здійснюється випалюванням, призвела до того, що збільшилась кількість пожеж у природних екосистемах та на відкритих територіях.

Наразі дія штормове попередження, а саме: впродовж доби 12 – 13 березня по області очікується посилення південно-західного вітру 15-20 м/с. (1 рівень небезпечності, жовтий), це може призвести до неконтрольованого поширення вогню на більш значні території.

ГУ ДСНС України в області нагадує: категорично забороняється спалювати сміття, розводити багаття поблизу лісових насаджень, сухої рослинності та залишати недопалки чи сірники на трав’янистій підстилці.

 Необхідно пам’ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й в першу чергу, вашому життю та здоров’ю!

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.