Соціум

Руслан Марцінків: Завдяки генератору вдасться знезаражувати воду, яку можна буде споживати

Google+PinterestLinkedInTumblr

Терористичні удари московитів по цивільній критичній інфраструктурі України, особливо по об’єктах електроенергетики, змушують і міську владу Івано-Франківська готуватися до можливих надзвичайних випадків на підприємствах життєзабезпечення міста.

Руслан Марцінків новини Івано-Франківська

Одним із таких є комунальне підприємство «Івано-Франківськводоекотехпром», яке забезпечує питною водою населення міської громади. Керівництво міста запевнило, що на випадок пошкоджень системи електропостачання підприємство вже має своє резервне джерело електрики для технологічного обладнання. Це — досить потужна дизельна електростанція, яку нашому водоканалу подарували польські колеги після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Читайте: Руслан Марцінків анонсував ще два патріотичні мурали у середмісті

Це резервне джерело живлення здатне майже добу безперервно подавати електроенергію для очистки води, а потім після чотиригодинної перерви знову працювати наступних 20 годин. Директор КП «Івано-Франківськводоекотехпром» Віталій Савенко вважає, що випробуваний вже на практиці генератор може постійно забезпечувати електрикою процес знезараження води та постачати воду в тій кількості, яку зможе спожити місто.

Наразі генератор вмикали лише в тестовому режимі, результатами випробування керівництво водоканалу задоволене.

Нам дуже важливо, щоби в місті була питна вода. Якщо світла не буде довгий час, ми все ж зможемо забезпечити постачання води навіть до другого-третього поверхів. Завдяки такому генератору вдасться знезаражувати воду, яку можна буде споживати та готувати їжу на ній. Але попри це, закликаю іванофранківців бути готовими під час війни до критичних ситуацій, а тому вони повинні постійно мати запас технічної та питної води. Бо під час війни щось спрогнозувати на 100 відсотків, як буде далі, ніхто не може. Тому краще запастись водою, – наголосив міський голова Руслан Марцінків.

А паралельно до цього контрзаходу на форс-мажорний випадок в Івано-Франківську розробляють схеми підвезення  води та встановлення спеціальних гідрантів, щоб у разі непередбачуваних обставин містяни могли набирати воду в спеціально відведених місцях.

Мирослав Стефанців

Читайте Руслан Марцінків: Наступного року перейдемо до вирощення зернових

Промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.