Соціум

Руслан Марцінків: Турботою про дітей захисників підкреслюємо, що громада вдячна за подвиг їхніх батьків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Активна відпочинкова пора нині триває в дітей пільгових категорій Івано-Франківської міської територіальної громади. Передусім – із числа дітей військових, які боронять чи боронили нашу країну від московитської навали.

діти пільгових категорій з Івано-Франківська

Ще з середини травня і по цей час майже три десятки дітей учасників бойових дій, за повідомленням департаменту молодіжної політики та спорту ІФМР, безплатно відпочили в обласному закладі оздоровлення та відпочинку «Карпатські мрії» в селі Микуличині. Ще загалом 19 тієї ж категорії — у ДЗСТ «ЛОК «Карпатські зорі» та в ПЗОВ «Водограй» у місті Косові.

Читайте: Марцінків розповів, як отримати компенсацію за шкоду, яку наробила негода

А з початком липня в дітей захисників України розпочалася пора відпочинку й за кордоном. Усе завдяки налагодженим міжнародним зв’язкам Івано-Франківська з містами-партнерами в Європі. Наприкінці минулого тижня 43 дитини військових із міської громади вирушили на безплатний двотижневий відпочинок у польське місто Рибник. А 14 липня, коли ця група повернеться з відпочинку, відкриється другий заїзд у таборі в Рибнику для наступної групи з 45 дітей.

Польські партнери приготували для них цікаву розважальну й пізнавальну програму.

Чергова велика група франківців з числа сиріт і позбавлених батьківського піклування (загалом 97) у неділю виїхала на двотижневий відпочинок до Польщі. Вони поїхали на запрошення дільниці Охота столичного міста Варшави. Як відомо, в 2016 році Івано-Франківська міська рада повторно підписала угоду про співпрацю з дільницею Охота.

За повідомленням міського департаменту молодіжної політики та спорту, з 24 по 29 липня також запланована екскурсійна поїздка 25 дітей пільгових категорій, у тому числі діти загиблих захисників, до угорського міста Ніредьгаза.

Читайте Руслан Марцінків: Хочемо підготувати простір допомоги для усіх, хто захищав нашу державу

Нагадаємо, що впродовж січня-лютого цього року 189 дітей тієї ж категорії вже мали чотири екскурсійні поїздки до Дебрецена (Угорщина). А торішнього літа 350 дітей учасників бойових дій відбули двотижневі мандрівки до польських міст Кошалін, Рибник, Ополе та Люблін.

Такі поїздки дуже важливі зараз, коли триває війна. Завдяки їм діти мають змогу побути в безпеці, відчути турботу й отримати нові позитивні враження. Хочу подякувати за конкретну співпрацю містам-побратимам із Польщі, Словаччини, Чехії та Угорщини, які кілька років підряд приймають на відпочинок дітей наших героїв. Нам важливо підтримувати захисників незалежности України. Турботою про їхніх дітей підкреслюємо, що міська громада вдячна за ратний подвиг їхніх батьків. Пріоритет надаємо передусім дітям загиблих і поранених фронтовиків, а також тих учасників бойових дій, які захищають Україну в цей час, — наголосив Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків, який прийшов провести за кордон дітей наших захисників.

Читайте: Місто готує позов до суду по готелю “Дністер” – Марцінків просить юристів долучатися

Мирослав Стефанців

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.