Соціум Фото

Родинам загиблих від падіння крана залізниця обіцяє відшкодування і ретельне розслідування

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Внаслідок падіння козлового розвантажувального крана в Хриплині під Івано-Франківськом загинули два залізничники. Адміністрація залізниці обіцяє компенсації родинам.

Вранці 30 січня шквальним вітром повалило промисловий козловий кран на залізничному вузлі у Хриплині Івано-Франківської міської ради.

Фото опублікували в оперативному чаті IF info

36-тонний кран, який у цю мить не працював, впав на вантажівку з людьми. Двоє працівників залізниці, які були в кабіні, загинули. Ще кілька людей були у кузові, вони не постраждали, пише Курс. Щоб звільнити тіла загиблих, працівники ДСНС розрізали кабіну спецобладнанням.

Фото опублікували в оперативному чаті IF info

Начальник дирекції залізничних перевезень ВСП “Івано-Франківська дирекція залізничних перевезень” Ярослав Лучко запевняє, що кран був добре закріплений, але порив вітру виявився надто сильним.

“О 8 годині 40 хвилин стався цей випадок, я одразу виїхав на місце. Буде ретельне розслідування. Кран зірвало через штормовий вітер, загинули працівники залізниці, особи встановлюються, але вони не місцеві… Сім’ям буде відшкодування…”, – сказав Лучко.

Фото опублікували в оперативному чаті IF info

Як розповів начальник оперативно-координаційного центру ДСНС в Івано-Франківській області Петро Василик, повідомлення про трагедію рятувальники отримали о 9:07. Кран впав на вантажівку підрядної фірми, з якою працює залізниця. З тими людьми, які були в кузові, працювали психологи – люди в стані шоку. А щоб звільнити тіла загиблих, прийшлося кран, який впав, підняти іншим краном і розрізати кабіну. Дах кабіни фактично приплюснуло до самої підлоги.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.