Соціум

РНБО хоче поставити на облік українців, які користуються “ВКонтакте”

Google+PinterestLinkedInTumblr
Рада національної безпеки і оборони України має намір поставити на облік у правоохоронних органах усіх українців, які користуються забороненою російською соцмережею “ВКонтакте”.

Про це розповів секретар РНБО Олексій Данілов  на онлайн-конференції “Перспективи диджиталізації країни та ризики кібербезпеки” 25 вересня, пише УП. “ВКонтакте”

“Я хотів би звернути увагу на користувачів, які користуються цим ресурсом, який є забороненим. Це має бути їхня відповідальність – нащо вони це роблять і для чого вони це роблять. Річ у тому, що зараз та система, яка починає працювати, – про всіх цих користувачів будемо мати розуміння, вони будуть усі на обліку знаходитися. І якщо вони й надалі будуть поширювати російський контент на теренах країни, то вони будуть мати певні проблеми вже безпосередньо з нашою Нацполіцією, з нашими силовими структурами”, – розповів Данілов.

ВКонтакте повертається. Соцмережа обійшла блокування в Україні і знову доступна користувачам

Данілов також нагадав, що “Вконтакте” заборонена на території України. Він зазначив, що РНБО займається цим питанням і спільно з міжнародними партнерами планують розв’язувати цю проблему найближчим часом.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.