Соціум

Ремонти тривають. У Франківську облаштовують тротуар на Медичній (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Оновлені тротуари й дороги. У Франківську тривають ремонти. Наразі робота кипить на вулиці Медичній, повідомляє Репортер з посиланням на Канал 402.

новини Івано-Франківська

Пенсіонерка Ніна Чорняк ходить Медичною постійно. Від зупинки громадського транспорту до медичного закладу, де лікується її син, раніше доводилося йти просто по проїжджій частині. Теперішні незручності, впевнена жінка, тимчасові, а результат себе виправдає.

Можна обійти, але ж ви розумієте, потім як буде гарно, – каже пані Ніна. – То Марцінків – ну, взагалі молодець! Зараз чудово роблять. Подивіться, який кавалок дороги буде гарний!

новини Прикарпаття

Роботи тривають від повороту з Коновальця у бік геріатричного пансіонату та онкодиспансеру. Тротуар планують облаштувати по обидва боки вулиці.

Викладаємо бордюр, поребрики, облаштовуємо 360 квадратних метрів тротуару. Від автобусної зупинки по вулиці Медичній, – розповідає інженер виробничо-технічного відділу Ярослав Кузик. – Просто люди раніше не мали де ходити, то йшли по проїжджій частині. Наразі робимо все для того, щоб люди могли пройти безпечно.

Покриття тут закінчувалося неподалік зупинки, каже міський голова Руслан Марцінків. Тому пішоходи мусили ходити дорогою.

Читайте: Отець Іван Рибарук: «Молитися треба за перемогу, а не за мир»

Тут розвивається мікрорайон, також є онкодиспансер і геріатричний пансіонат, – говорить міський голова. – І дуже важливо, щоб і цей шматок тротуару був упорядкований, і через дорогу ще шматочок зробимо – щоб люди могли дійти і сюди, і до зупинки. Ми далі продовжуємо благоустрій. Можливо, не такі великі речі робимо, але дуже потрібні й там, де люди просили вже не один рік.

Після облаштування безпечного переходу від Коновальця на Медичну обіцяють продовжити роботи в мікрорайоні Опришівці.

Читайте: Нова економіка. Франківськ за кілька років може стати центром інновацій

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.