Політика Соціум

П’ятеро депутатів Івано-Франківської міськради не виконують своїх обов’язків, – дослідження

Google+PinterestLinkedInTumblr
П‘ятеро з 42 депутатів Івано-Франківської міської ради не розповіли про свою роботу за 2019 рік, що є невиконанням обов‘язку.

Про результати «Атестації депутатів місцевих рад» на пресконференції дев’ятого вересня повідомив експерт громадської організації «Центр політичних студій» Михайло Джогола, пише “Галка”.

Серед депутатів без звітів: Володимир Балагура (БПП “Солідарність”), Сергій Гаєвський та Мстислав Тарас (УКРОП), а також двоє голів фракцій – Ірина Кулинич (“Об’єднання “Самопоміч”) та Руслан Терешко (ВО “Батьківщина”). Причини не оприлюднення звітів невідомі.

Атестація у 18 обласних центрах й проводиться три роки.

За словами Джоголи, звіт депутатів міської ради, згідно з ЗУ “Про статус депутата місцевої ради”, повинен містити наступні відомості:

  • про їх діяльність у міській раді та в її органах;
  • про присутність на пленарних засіданнях і засіданнях постійних комісій;
  • про прийняті міською радою та її органами рішення, про хід їх виконання, про їхню участь в обговоренні, прийнятті та в організації виконання рішень міської ради;
  • про роботу депутата з виборцями;
  • виконання доручень виборців.

«П’яти критеріям, визначеним законодавством, відповідають звіти Віталія Мерінова (УКРОП) та Михайла Вереса (позафракційний)», – каже Джогола.

Крім того, команда Атестації депутатів місцевих рад вирішила започаткувати кампанію «Вимагаємо звіту!» спрямовану на звітування депутатів за всі п’ять років каденції.

«Мешканці міста мають право знати чим саме займався кожен їхній обранець», – зауважив експерт.

Також запущена онлайн-форма, в якій мешканців Івано-Франківська зможуть відзначити, звіт якого депутата за 5 років діяльності вони хочуть почути або побачити. ГО “Центр Політичних Студій”, на основі цих анкет буде звертатись безпосередньо до депутатів міськради з вимогою прозвітувати про діяльність.

Анкету можна заповнити за посиланням: https://cutt.ly/gfEtXIu

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.