Соціум

«Прикарпаттяобленерго» отримало дві відзнаки на конкурсі «Найкраще корпоративне медіа України 2019»

Google+PinterestLinkedInTumblr
У понеділок, 28 жовтня, у Києві відбулося підведення підсумків конкурсу  «Найкраще корпоративне медіа України 2019».

За його результатами, офіційний сайт компанії та корпоративний календар на 2019 рік вибороли ІІ та ІІІ місце. повідомляє Репортер.

Конкурс «Найкраще корпоративне медіа України» проводить Асоціація корпоративних медіа вже 13 років поспіль.  Його мета – обмін креативними ідеями та підходами впливу на цільову аудиторію між найкращими корпоративними медіа України.

Цьогоріч члени журі, до якого увійшли спеціалісти із видавництв, професіонали в області  реклами, PR та маркетингу з найпопулярніших компаній України, проаналізували 102 проекти у різних категоріях.

Нагородження переможців традиційно проводилось у рамках бізнес-форуму «Інновації в комунікаціях» в залі для презентацій Radisson Blu Hotel у Києві.

«Прикарпаттяобленерго» представило на конкурсі свій офіційний сайт https://oe.if.ua  та корпоративний календар.

Сайту, який енергетики оновили у 2017 році, жюрі присудили ІІ місце серед усіх представлених сайтів «за постійне впровадження інновацій в комунікаціях, зручну навігацію, ергономічність та професіоналізм». А корпоративний календар «Шануємо минуле – оберігаємо майбутнє», на якому була зображена серія картин з стародавніми мотанками молодої франківської художниці Марти Пітчук, удостоївся ІІІ місця за «підтримку національних традицій у сучасному естетичному проекті».

Це не перші нагороди обленерго від Асоціації корпоративних медіа України. Минулого року Асоціація нагородила ІІІ місцем  також офіційну сторінку обленерго у Facеbook.

«Нам приємно отримувати нагороди, – кажуть у відділі інформаційної політики АТ «Прикарпаттяобленерго». – Вони є свідченням того, що сервіси, які ми пропонуємо клієнтам, є зрозумілими і доступними, відповідають сучасним трендам та запитам нашої цільової аудиторії. Звісно, спинятись на досягнутому рано, але тепер ми принаймні знаємо, що рухаємось у правильному напрямку».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.