Соціум

«Прикарпаттяобленерго» оприлюднило всі 10 черг аварійних вимкнень

Google+PinterestLinkedInTumblr

У вівторок, 25 жовтня, НЕК «Укренерго» вимушено застосував графіки обмеження для промислових та інших категорій споживачів у всіх регіонах України. На Франківщині графіки розбиті на 10 черг (списків споживачів), які будуть вимикатися почергово через кожні дві години. Коли саме та яка черга буде вимикатися, обіцяють повідомляти у “Прикарпаттяобленерго”, пише Репортер.

Прикарпаттяоблоенерго графік аварійних вимкнень

Прикарпатці можуть ознайомитися з графіком аварійних вимкнень на Телеграм-каналі  сайту  “Репортер”. Переходьте за посиланням та завантажуйте таблицю.

В «Укренерго» пояснили, що обмеження застосовані для стабілізації роботи енергосистеми. Це повністю контрольований захід, який дозволяє знизити навантаження на електромережі та дає можливість збалансувати роботу енергосистеми.

Також у “Прикарпаттяобленерго” нагадують споживачам про необхідність зниження споживання світла в години пік.

Українців закликають свідомо та ощадливо підходити до споживання електроенергії, не вмикати в мережу одночасно два або більше потужних електроприладів. А також за можливості перенести користування деякими з них на нічний період (пральні машини, бойлери, обігрівачі тощо).

Читайте: Ціни ростуть. Чи подорожчають ще продукти на Франківщині цього року

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.