Соціум

Прикарпаття зібрало рятувальників

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В області проходить X Всеукраїнський (V Міжнародний) збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки». Відкрився турнір 2 липня на спортивному комплексі імені Героїв пожежних Головного управління МНС в Івано-Франківській області. На Прикарпаття ще в переддень з’їхалися 30 команд з усіх регіонів України та закордоння – Республіки Білорусь, Азербайджану та Литви, загалом понад 250 учасників – юнаків та дівчат віком від 14 до 17 років.

Цього ж дня юні рятувальники змагалися на дистанціях «бойове розгортання та гасіння пожежі» та «пошуково рятувальні роботи в зоні хімічного або радіаційного забруднення». Найкращі результати дня продемонстрували юні рятувальники з Тернопільської та Вінницької областей відповідно.

Загалом збір-змагання тривав тиждень і закінчився у четвер, 8 липня. За цей час юні рятувальники пройшли численні випробування та доводили свою майстерність. Серед учасників вже зараз є юнаки та дівчата, які врятували не одне життя. Більшість з них пов’яжуть своє майбутне саме з рятувальними підрозділами.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.