Соціум

Прикарпаття – друге серед областей у рейтингу охорони здоров’я

Google+PinterestLinkedInTumblr
28 травня на онлайн-заході Центру «Нова Європа» презентували «Євромапа здоров’я». Це рейтинг областей за головними показниками в сфері охорони здоров’я.

Івано-Франківська область зайняла друге місце у рейтингу з 149 балами, пише “Репортер” з посиланням на пресслужбу ІФ ОДА.

«Євромапа здоров’я» – складова більшого дослідження Центру «Нова Європа» «Євромапа України. Рейтинг європейської інтеграції областей», підготовленого у співпраці з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції та складеного на основі індикаторів, які, на думку укладачів, найбільш виразно відображають динаміку зближення окремих регіонів країни з ЄС. Друга частина «Євромапи України» має вийти восени 2020 року.

У рамках цього дослідження проаналізували 23 індикатори в сфері охорони здоров’я.  Серед категорій оцінки: стан здоров’я в країні, поведінкові фактори ризику, організація системи охорони здоров’я, ефективність, доступність та стійкість системи охорони здоров’я.

Лідерами рейтингу стали Тернопільска, Івано-Франківська та Кіровоградська області. Найменше балів набрали Одеська, Луганська та Донецька області. Донецька та Луганська області опинилися на останніх місцях через неможливість врахувати дані з тимчасово окупованих територій і тому даних по деяких індикаторах немає.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.