Соціум

Прикарпатський рекордсмен з ЗНО отримав годинник від Зеленського

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Міжнародний день молоді Президент Володимир Зеленський зустрівся з випускниками закладів загальної середньої освіти 2019/2020 навчального року, які набрали найбільше балів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.

Президент звернув увагу на те, що серед учасників зустрічі – випускники шкіл з різних регіонів, що свідчить про якісну освіту у різних куточках країни, пише Репортер з посиланням на Офіс президента.

«Це дуже круто, що є (випускники. – Ред.) з усієї України. Це говорить про те, що стереотип, що тільки в столицях найрозумніші, – помилковий. Зараз ми бачимо свідчення цього», – зауважив Глава держави.

Глава держави висловив сподівання, що до кінця його каденції ситуація з оплатою праці педагогічних працівників зміниться на краще.

«Наші вчителі повинні більше заробляти, і під кінець каденції всі повинні це відчувати. Люди, які передають знання, мають бути щасливими та не думати про побутові речі чи де і як підзаробити», – зауважив він.

Він також підтримав ініціативу надання президентських стипендій учням, які набрали максимальну кількість балів під час ЗНО.

Читайте: Рекордсмен з Прикарпаття розповів, як скласти чотири тести ЗНО на 795 балів

Присутній на зустрічі виконувач обов’язків міністра освіти Сергій Шкарлет обговорив з молоддю питання реформування освітньої галузі України. Також говорили про поліпшення науково-практичної бази та налагодження практичної співпраці шкіл, особливо старших класів, з вишами.

Випускники висловилися за доступність для учнів участі в реалізації освітніх проектів, наприклад таких, як «Всеукраїнська школа онлайн».

Випускник Перегінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Рожнятівської районної ради Івано-Франківської області Олександр Люклян зазначив, що мріяв потиснути руку Президенту й тому дуже радий зустрічі з ним.

«Я ніколи не очікував, що мрія здійсниться так швидко. Мені дуже сподобалося… Все пройшло у дружній атмосфері», – сказав він.

На згадку про зустріч учні отримали від Глави держави та в. о. міністра президентські годинники та річний безлімітний абонемент на відвідування «Музею науки Малої академії наук України», який у вересні розпочне роботу на території ВДНГ.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.