Соціум Фото

Прикарпатські поліцейські провели турнір в пам’ять про загиблих колег

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У змаганнях взяли участь 18 команд районних підрозділів ГУНП в області та регіональних (УПП, УПО, УЗЕ), а також 4 команди спецпідрозділів.

На захід прийшли родини загиблих поліцейських зокрема, Марія Лисенчук та Оксана Шарабуряк. Матері  відзначили, що приємно, коли пам’ять про їх синів жива серед колег, адже для них спорт був частиною їхнього життя, пише сектор комунікації Національної поліції в Івано-Франківській області.

Відповідно до умов змагань правоохоронці подолали смугу перешкод з подоланням двохметрового паркана, буму, тунелю довжиною 4 м, бар’єру, підняття гирі. Також етапом змагань було і додаткове навантаження – перенесення ящика від патронів із піском та ведення стрільб із пневматичної зброї. загиблих 

Заключний етап – смуга без елементів перешкод із перенесенням медичних нош до місця стрільби та повернення з виконанням вправи перенесенням на дистанції умовно травмованого.

Першість серед чотирьох команд спецпідрозділів ГУНП та УПП в області виборола команда роти поліції особливого призначення, друге –  Т.О.Р. (УПП), а  третє місце посів УКОРД.

Із 18 команд підрозділів ГУНП, управлінь захисту економіки, поліції охорони та патрульної поліції першість здобули працівники Долинського відділення поліції. Друге місце – УЗЕвці, а третє місце – команда Верховинського відділення поліції.

Переможцям вручили кубки, медалі і дипломи зазначивши, що сьогоднішній турнір провели у тих видах спорту, якими займалися загиблі побратими.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.