Соціум

Прикарпатські податківці нагадують волонтерам про необхідність включення їх до спеціального реєстру (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Убезпечити себе від неприємностей. Прикарпатські податківці нагадують волонтерам про необхідність включення їх до спеціального Реєстру.

Його веде державна податкова служба (ДПС). За українським законодавством, пояснюють фахівці, з коштів зібраних на особисті картки, доведеться заплатити податок. І щоб звільнитись від цього, волонтерам необхідно зареєструватися в податковій – подати заповнену та підписану заяву відповідної форми. Про це йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Документи можна принести особисто або поштою до органу ДПС за місцем реєстрації.

Читайте також: Під опікою «крилатої душі». На Коломийщині мати загиблого пілота запускає оздоровчий центр для військових (ФОТО)

Іноземці чи особи без громадянства додатково пред’являють документи, які підтверджують законність перебування на території України. Якщо все подано правильно, то ДПС має включити волонтера до Реєстру протягом одного робочого дня. Таким чином, кошти, які збиралися на особистий розрахунковий рахунок, не включаються до оподатковуваного доходу. Проте, за умови, що вони виплачені у вигляді благодійної допомоги.

Крім того, така реєстрація, пояснюють фахівці, необхідна для того, щоб убезпечити себе від проблем з податковою та мінімізувати ризики звинувачень волонтера в шахрайстві.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.