Соціум

Прикарпатські дорожники хочуть відмовитися від цілодобового чергування взимку (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Кажуть, це обходиться у 300 тисяч гривень на добу. Тому вважають, що доцільніше виїхати на розчистку автошляхів із затримкою, однак заощадити левову частку коштів.

Втім, повністю відмовлятися від чергування на дорогах не будуть. Наприклад, заступниця голови облдержадміністрації Марія Савка пропонує організовувати чергування тільки тоді, коли є попередження про погіршення погодних умов.

Тим часом посадовці Верховинщини кажуть, до негоди не готові. Адже досі не отримали матеріали для посипання доріг. До того ж, мешканці села Бистрець занепокоєні станом місцевої дороги. Нагадаємо, саме на тій ділянці у травні загинули туристи з Білорусі, коли їхня вантажівка зірвалася у річку.

Тож верховинські чиновники вимагають від керівника підприємства «Дороги Прикарпаття» взяти відповідальність за ситуацію, що склалася з дорогами. Відтак, керівник підприємства Андрій Сазонов отримав від Марії Савки доручення організувати роботу в районах, зокрема, у Верховинському, і в п’ятницю відзвітувати про зроблене.

Деталі в сюжеті каналу 402:

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.