Соціум

Прикарпатська компанія поверне мерії Кишинева гроші за “лису” ялинку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Мерія Кишинева висловила письмові претензії фірмі з Прикарпаття, яка відправила до столиці Молдови новорічну ялинку. Та доїхала до столиці Молдови “лисою”.

Нагадаємо, новорічна ялинка, яку до Кишенева привезли з Прикарпаття, шокувала мешканців столиці Молдови. Фото ялинки розлетілися соцмережами з гнівними коментарями жителів міста – новорічне дерево виявилося доволі обдертим.

За інформацією молдовських ЗМІ, ялинку привезли з околиць курорту Буковель. Покупка обійшлася міському бюджету в 15 тисяч леїв ($873), пише “Репортер” з посиланням на Курс.

До теми: Новорічна ялинка з Прикарпаття дорогою до столиці заплуталася в електролініях (ФОТО)

Компанія, з якою мерія Кишинева укладала контракт на постачання головної ялинки країни, поверне муніципалітету гроші, витрачені на купівлю і транспортування дерева. Оскільки його довелося терміново замінити. Про це сьогодні заявила в.о. примара Сілвія Раду на засіданні муніципальних служб. 

“У нас була слідча група, щоби з’ясувати, що сталося при встановленні різдвяної ялинки в Кишеневі. Комісія склала протокол, в якому констатувала, що транспортування ялини відбулося невідповідним чином і що українська компанія не виконала контрактні обов’язки”, – сказала Раду.

До теми: Студентка із США ходить на пари в костюмі ялинки через 30 тисяч ретвітів її поста

За її словами, мерія з цього приводу зв’язалася з фірмою. Крім того, відправила листа, у якому фірмі виставлені претензії щодо виконання умов контракту з доставки ялинки.

 “Компанії висунули вимогу покрити всі видатки муніципалітету на купівлю і транспортування дерева. Таким чином вартість самої ялини та кошти за її транспортування будуть повернуті”, – зазначила Раду. 
Надалі, підкреслила вона, в контракти будуть включені серйозні штрафи за недотримання умов договору.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.