Соціум Фото

Прикарпатець викинув собаку з третього поверху, – волонтери звернулись до поліції (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У понеділок, 17 червня, у ветеринарну клініку потрапила собака з переломом тазу, яку власник викинув з вікна третього поверху.  За словами волонтерів, тварина була  у жахливому стані: вся у фекаліях та сечі.

Волонтери «Дому Сірка» та небайдужі мешканці просять міській відділ поліції внести відомості по факту жорстокого поводження з тваринами до Єдиного реєстру досудових розслідувань, сформувати матеріали справи за статтею 299 ККУ, опитати свідків події та направити справу до суду. Оскільки такі «власники собак» – небезпечні для всіх оточуючих.

«Спочатку він викидає тварину з третього поверху, а потім викине людину? – написала у Facebook керівниця «Дому Сірка» Наталія Когут. – Ми роками боремось за гуманне та сучасне ставлення до тварин, тому промовчати та спустити з рук такий вчинок просто не можемо. Слід нагадати, що відповідно до Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» «Жорстоке поводження з тваринами – це знущання над тваринами, у тому числі безпритульними, що спричинило мучення, завдало їм фізичного страждання, тілесні ушкодження, каліцтво або призвело до
загибелі».

Відтак, волонтери просять внести відомості по факту жорстокого поводження з тваринами до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Також Наталія Когут нагадала, що у 2018 році Долинський районний суд Івано-Франківської області визнав винним 24-річного мешканця у жорстокому поводженні з тваринами та на п’ять років посадив його до в’язниці.

У 2019 році Київський районний суд Одеси виніс вирок – 7,5 років за ґратами за знущання над кошенятами.  А Вільногірський міський суд Дніпровської області виніс вирок – 2 роки обмеження волі за те, що обвинувачений, повертаючись до дому вдарив ногою собаку, яка випала з вікна та померла.

«Ми віримо, що боротьба проти жорстокості об’єднує! Також разом з громадськістю слідкуємо за розвитком справи», – пише Когут.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні