Соціум

Прикарпатця Івана Кучеру нагородили відзнакою “10 років сумлінної служби”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

 Військовий Іван Кучера із села Майдан Ямницької територіальної громади нагороджений відзнакою Міністерства оборони України медаллю “10 років сумлінної служби”.

Про це повідомляє Ямницька територіальна громада.

відзнака, військовий, “10 років сумлінної служби”.

Іван вступив до лав ЗСУ ще у 2014 році. Неодноразово йому доводилося утримувати важкі позиції на передовій у Донецькій та Луганській областях. З 2017 року Іван розпочав службу за контрактом в одній з гірсько-штурмових бригад, в роті вогневої підтримки. По завершенні терміну дії контракту підписав його повторно. А коли розпочалася повномасштабна війна 24 лютого 2022 року, військовий з перших днів став на захист України.

Читайте: Аеророзвідник з Калуша отримав “Золотий Хрест” від Головнокомандувача ЗСУ

Нині боєць продовжує стримувати ворога на передових лініях оборони на Запорізькому напрямку.

За віддану службу, мужність та вірне служіння Батьківщині Іван Кучера відзначено нагородою Міністерства оборони України медаллю “10 років сумлінної служби”.

 Усією громадою щиро вітаємо нашого земляка з отриманням відзнаки, дякуємо за мужній захист України і збереження нашого спокою у тилу. Бажаємо міцного здоров’я, сили духу, витримки та щасливого повернення додому з перемогою,– каже  сільський голова Роман Крутий.

Довідково: відзнакою “Медаль “10 років сумлінної служби” Міністерства оборони України”, відповідно до Указу Президента України від 30.05.2012 р., нагороджуються військовослужбовці Збройних Сил України, які сумлінно і чесно виконують військовий обов’язок та мають вислугу 10 років служби у календарному обчисленні.

Читайте також: На випускному мусить бути. Маргарита Грабовецька чекає безвісти зниклого тата

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.