Соціум

Прикарпатців попереджають про тестування нової системи інформування про надзвичайні ситуації

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п’ятницю, 9 вересня, близько 12:00 знову буде проводитись тестування нової системи оперативного інформування населення про надзвичайні ситуації.

Це буде проводитись за допомогою операторів мобільного зв’язку Київстар, Vodafone та lifecell, пише Репортер з посиланням на обласне управління ДСНС.

Рятувальники Прикарпаття звертаються до громадян, не лякатись при отриманні звукового сповіщення, оскільки інформування проводиться в тестовому режимі для перевірки роботи системи! Вони не пов’язані із виникненням реальної надзвичайної ситуації і не вимагають дій зі сторони громадян, – йдеться у повідомленні.

Нова система оперативного інформування використовує технологію Cell Broadcast,  яка має значні переваги над SMS-інформуванням:

  • повідомлення передаються набагато швидше;
  •  повідомлення надходитимуть абонентам мобільних операторів, які перебувають у радіусі дії обраних базових станцій мобільного зв’язку. Тобто ДСНС може відправляти інформацію жителям конкретного населеного пункту, області або по всій Україні, в залежності від ситуації;
  •  звуковий сигнал про надходження повідомлення буде навіть у тому випадку, якщо звук на телефоні вимкнений, щоб на сповіщення обов’язково звернули увагу та реагували відповідно до інструкцій та порад щодо дій у різних загрозах.

Попри всі вказані переваги, технологія Cell Broadcast має деякі обмеження з боку абонентського обладнання (телефонів) – старі моделі телефонів (до 2019 року випуску) з великою ймовірністю не зможуть приймати оповіщення Сell Broadcast».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.