Соціум

Прикарпатців попереджають про небезпечне печиво Petit Beurre з Румунії

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає про печиво, яке містить небезпечні речовини.

Йдеться про високий вміст акриламіду в печиві, виготовленому в Румунії, пише Репортер.

Прикарпатців попереджають про небезпечне печиво

Товар експортувала до України львівська компанія “Львівімпорт” з Польщі. Виробник печива в Румунії – Ro Star S.A.

Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку про необхідність вилучити товар з  обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Споживачів, які побачать продукцію у продажі, просять повідомляти Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або звертатися до територіальних управлінь.

Акриламід – органічна сполука, амід акрилової кислоти складу CH2CHCONH2. Має високу розчинність у воді, спиртах. Проявляє сильні нейротоксичні властивості. Характерною особливістю акриламіду є те, що ознаки отруєння проявляються лише після прихованого періоду від кількох днів до тижнів.

До симптомів ураження належать: посилене потовиділення на руках і ногах, оніміння або навіть параліч кінцівок. Контакт акриламіду із очима спричиняє  ураження конюктиви, пошкодження рогівки ока. Вдихання пари або пилу може призвести після прихованого періоду до серйозного ураження нервової системи.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.