Соціум

Прикарпатців попереджають про італійський рис, який містить канцерогени

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Спеціалісти Держпродспоживслужби попереджають про небезпечний рис для ризотто, який експортували з Італії.

У рисі знайшли перевищення допустимого рівня кадмію. Накопичення кадмію в організмі стає однією з причин захворювання на рак, зниження розумових здібностей – і втрати координації рухів, пише Репортер.

Прикарпатців попереджають про італійський рис, який містить канцерогени

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення щодо  харчових продуктів та кормів (RASFF) стосовно виявлення перевищення допустимого рівня кадмію у рисі для ризотто. Виробник продукту – Sapori Nostrani di Giorgio Turko, через польського трейдера, до України. Одержувач: ТзОВ «БЮРО ВИН», вул. Мечникова, 9, Київ.

Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції про необхідність вилучити її з  обігу. Та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлений невідповідний продукт Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Небезпечний рис для ризотто в Україні

Споживачів, які побачать в обігу цю продукцію, просять повідомляти головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або звертатись до територіальних управлінь.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.