Соціум

Прихильники легалізації зброї зібрали 25 тисяч підписів під петицією до Зеленського

Google+PinterestLinkedInTumblr
Електронна петиція до президента України Володимира Зеленського з вимогою законодавчо затвердити право громадян України на самозахист зі зброєю зібрала 25 тисяч підписів.

Про це свідчать дані на офіційному сайті президента в розділі “Електронні петиції”, пише Lb.ua.

Петиція подана 22 серпня від імені голови наглядової ради Всеукраїнської громадської організації “Українська асоціація власників зброї” Георгія Учайкіна.

Прихильники легалізації зброї заявили, що Конституція гарантує право громадян на захист, “у тому числі із застосуванням зброї”. Тому вони просять Зеленського ініціювати розгляд у парламенті законопроєкту про регулювання обігу зброї серед цивільного населення.

“Володіння цивільною зброєю, зокрема короткоствольною для самозахисту, має бути врешті врегульовано відповідним сучасним законом України «Про зброю», який встановить однакові для всіх чіткі, але в той самий час жорсткі правила”, – йдеться в петиції.

У 2015 році одну петицію за легалізацію зброї вже скерували президенту Петрові Порошенку, але це не дало результату. Порошенко заявляв, що він проти легалізації зброї і за ускладнення процедури її реєстрації.

Друга спроба: петиція за звільнення Богдана з посади керівника Офісу президента набрала голосів

Зеленський теж заявляв, що він проти легалізації зброї у країні, що перебуває у стані війни.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.