Соціум

Продовжуємо рух: VD Group про будівництво у 2023 та плани на майбутнє

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

2023 рік був складним для будівельного ринку, але компанії продовжують працювати, а люди – вкладати в нерухомість. Так у будівельної компанії VD Group будівництво та продажі в цьому році зросли більше ніж удвічі.

нерухомість, Івано-Франківськ, Прикарпаття, Буковель

У чому секрет такого успіху та довіри від покупців?

В першу чергу, це досвід, набутий не тільки у сфері будівництва об’єктів для життя, а й для відпочинку. До зведення житлових комплексів наша будівельна компанія 17 років займалась і продовжує займатись будівництвом об’єктів, які наразі є візитівками Буковелю (комплекс WestHills, готелі Marmaros, Goral Hotel, Girski Delux, Hay, Girski Hotel&Spa, Karpatski та апартаменти Rest&Ski). Це дало нам змогу заробити хорошу репутацію серед інвесторів.

нерухомість, Івано-Франківськ, Буковель

Ми точно знаємо, що таке якісні та сучасні технології будівництва, й використовуємо їх. Це монолітно-каркасне будівництво, використання керамічної цегли,  внутрішні вентиляційні канали для котлів, гіпсова штукатурка тощо. А також — продумані планування невеликих площ та наявність підземних паркінгів.

Також ми розуміємо потребу клієнтів у вдалих локаціях будинків. Проєкти VD Group розташовані в центральній частині міста, поруч із парками, школами, дитсадками та ключовою інфраструктурою.

Окрім того, завдяки власним джерелам фінансування ми маємо змогу продовжувати будівництво в час військових дій. Тому не припиняємо ці процеси та надаємо клієнту вигідні умови розтермінування. Перший внесок становить 30%, другий – 20% на половині терміну розтермінування, а 50% вартості клієнт сплачує лише після здачі об’єкта та отримання документів. Такі умови зменшують ризики при купівлі житла на стадії будівництва та додають впевненості покупцю стосовно того, що наша компанія максимально зацікавлена здати об’єкт в заявлені терміни, адже основний платіж люди платять після здачі об’єкта, —  розповідає Володимир Гуцул – керівник відділу продажів будівельної компанії VD Group.

нерухомість, Івано-Франківськ, Прикарпаття

А чи були у компанії виклики у 2023 році?

Одним з викликів могло стати подорожчання будівельних матеріалів, але оскільки у нас укладені та проплачені угоди на довгострокову співпрацю з постачальниками, ми змогли втримати прогнозовану собівартість. А це, в свою чергу, дає можливість покупцям отримати житло високої якості за помірковану ціну.

Велика частина наших будівельників наразі на фронті. Тож, аби бригадам, які у нас досі працюють було комфортно — підняли зарплату вище ринкової. Таким чином ми не втрачаємо людський ресурс, а навпаки — збільшуємо його.

Можливу проблему з вимкненням світла вирішили за допомогою закупівлі генераторів, які завжди розташовані на об’єкті, — говорить Володимир.

нерухомість, Прикарпаття, Буковель

Якщо говорити мовою цифр — які результати роботи у 2023 році?

  • У 2023 році у нас зʼявились 452 щасливих покупців нерухомості в Івано-Франківську;
  • Ми завершили будівництво I та розпочали зведення II, III та IV черги ЖК Central Park. Також розпочали будівництво  ЖК Light Home;
  • Вражаючими темпами будували та будуємо преміум апарт-готель в Буковелі Glacier. Блок А вже на фінішній прямій. Активно тривають роботи над блоком Б.
  • Допомагали й продовжуємо допомагати фронту, — розповідає Володимир Гуцул.

Які плани в компанії на 2024 рік?

Продовжувати рух та роботу. Ми щасливі та горді, що маємо змогу працювати в Україні та допомагати армії, адже наші плани та здійснені цілі не стали б реальними, якби не робота військових на фронті.

Окрім будівництва існуючих проєктів, ми розпочинаємо унікальний об’єкт SKYLINE з даховим басейном в центрі Чернівців.  Також у планах розширити горизонти у ще одне місто, але про це згодом…

У Буковелі у ролі генерального забудовника розпочнемо будівництво унікального проєкту Escape City.

Для нас цінно давати українцям розуміння, що сучасні технології будівництва — це реальність, а не міф. Тому, ми сміливо розширюємо територію будівництва на заході України.

Нам імпонує філософія про те, що часом просто треба продовжувати робити те, що робиш, — завершив Володимир Гуцул – керівник відділу продажів будівельної компанії VD Group.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.