Соціум

«Про Коломию не йдеться», — канал ТЕТ відреагував на обурення серіалом «Встигнути до 30»

Google+PinterestLinkedInTumblr

Телеканал ТЕТ оприлюднив свою позицію щодо «дискусії» навколо комедійного серіалу «Встигнути до 30».

Повідомляє Детектор медіа.

встигнути

На каналі стверджують, що цей серіал був створений на запит глядачів, які потребують жанру комедії, «адже комедія як художній твір в умовах постійного стресу та турбулентності допомагає знаходити позитивні емоції. І відгуки, які команда отримує про проєкт від цільової аудиторії, — підтверджують важливість такого жанру». 

Щодо обурення коломиян

Далі йдеться про те, що протягом кількох днів на адресу каналу надходять звернення та запити від коломиян, «яких обурило те, що одна з головних героїнь серіалу згідно зі сценарієм родом з Коломиї. В соцмережах розпочалася гіперболізація контексту, начебто Коломию назвали “глухим селом”, а головну героїню Любу — зробили “рагулинею” та “неймовірно дурненькою”».

Це абсолютно не відповідає дійсності, заявляють у пресслужбі ТЕТ.

Читайте: «Люба» точно не з Коломиї. Станіславський просить «ТЕТ» зупинити трансляцію серіалу «Встигнути до 30»

Адже, по-перше, про Коломию, умови життя в місті, традиції чи щось інше — в серіалі не йдеться. А персонаж Люби, який є вигаданим, — це жодним чином не збірний образ коломиян. По-друге, якщо переглянути серіал повністю, стає очевидним, що героїня проходить шлях трансформації та завдяки друзям та оточенню стає кращою версією себе. Ні автори серіалу, ні телеканал чи творча команда не мали на меті образити будь-кого, використовуючи звичайні та зрозумілі для всього світу сценарні прийоми».

У заяві нагадали, що в історії кінематографу є тисячі таких прикладів. Один із найвідоміших — це Пенні, головна героїня ситкому «Теорія великого вибуху», яка за легендою родом з Омахи, штат Небраска, «проте це жодним чином не характеризує місто згідно з її образом — як вона говорить, одягається та поводить себе» 

На каналі закликали не ставитися до жанру комедії серйозно та не шукати приводів для розпалювання суперечок.

Цей серіал, як і будь-яка інша комедія, — художній, усі персонажі вигадані, а збіг обставин і ситуацій випадковий. Водночас ми розуміємо, що суспільство наразі дуже травмоване, та навіть безневинна аналогія, репліка чи зовнішній вигляд можуть обурити когось. Надалі ми враховуватимемо ці аспекти ретельніше, щоб створювати український контент українською мовою для українців, який буде відволікати та надихати. Адже це наша мета — давати аудиторії якісний продукт, розвивати ринок і підтримувати індустрію. Це неймовірно складно в умовах великої війни, проте дуже важливо». 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.