Соціум

«Люба» точно не з Коломиї. Станіславський просить «ТЕТ» зупинити трансляцію серіалу «Встигнути до 30»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Міський голова Коломиї Богдан Станіславський розділив обурення коломиян щодо того, як у серіалі «Встигнути до 30» показали уродженку Коломиї, яку за сценарієм звуть Люба.

Мовляв, цей карикатурний, гротескний образ людини «з села», побудований на найгірших традиціях зображення російською пропагандою українців, однозначно не співвідноситься з жителями Коломиї.

Встигнути до 30

Якщо автори серіалу вже так сильно хотіли створити персонажа з Коломиї, то необхідно було б поцікавитись специфікою та особливостями життя в нашому місті, яких у нас дійсно багато. Вони не такі примітивні, низькосортні та русифіковані, а самобутні та унікальні, — написав Станіславський на своїй Facebook-сторінці. – Від мене як від міського голови Коломийської громади вже готується офіційний лист до телеканалу «ТЕТ» та авторів серіалу з вимогою у якнайкоротший термін публічно перепросити за спотворення, стереотипізацію та приниження образу людини – уродженця нашого міста. Також, на мою думку, серіал має бути вилученим з інтернет-мережі та більше не транслюватись на телебаченні.

Він додав, що критика у сторону замовників та авторів серіалу цілком виправдана. Тому сподівається на їхню швидку та правильну реакцію.

Кінокритик Лєна Чиченіна зазначає, що з перших секунд серіалу очевидно, що Люба — затуркане село, і впродовж усіх серій глядачі реготатимуть саме з цього

Люба розмовляє взагалі не як із Коломиї. Навіть не знаю, звідки вона могла би бути. На всі випадки життя в неї є слово «йокалемене». Також у себе в глухому селі (в Коломиї) вона мала півня Петю, якого потім зготувала з «гречею». Та разом із тим Люба постійно каже «подякувала». Тобто загалом вона розмовляє суржиком, але характерним для багатьох регіонів водночас, зокрема й російськомовних, — пише Лєна Чиченіна на «Дитектор медіа».

Також Лєна Чиченіна додає, що в акторки Анастасії Остреїнової — дуже цікава і фактурна зовнішність, яка одразу запам’ятовується. Але водночас вона в неї — типово російська. От просто як на картинках з «русскімі красавіцамі».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.