Соціум

Пральні машини Siemens: стильні, якісні, надійні

Google+PinterestLinkedInTumblr

Шукаєте зручну у використанні, економічну та надійну пральну машину, яка автоматично дбатиме про чистоту вашого одягу та білизни? Пральна машина Siemens – оптимальний варіант для вас.

Пральні машини Siemens: розміри та варіанти

Стандартна висота пральної машини з фронтальним завантаженням зазвичай становить 85-90 см. Ширина таких машин дорівнює 60 см, але виробник може варіювати ці параметри в залежності від моделі. Також є ряд компактних моделей, які дозволяють розмістити пральну машину під раковиною або в інших важкодоступних місцях. Однак, через особливості конструкції, ці компактні моделі зазвичай мають обмежену загрузку до 3 кг білизни. У кращих моделях користувач може завантажити до 7 кг білизни. Пральні машини поділяються на повнорозмірні, вузькі та ультравузькі варіанти. Ціни на пральні машини Siemens залежать від багатьох факторів, включаючи матеріали виготовлення та глибину барабана.

Місткість та практичність

Серед відмінних рис пральних машин від Siemens, які можна помітити ззовні, є особливе розташування ребер жорсткості на корпусі, що дозволяє знизити рівень шуму та вібрації. Моделі останнього покоління оснащені безконтактним двигуном, який:

  • спрощує догляд за пристроєм;
  • гарантує високу надійність;
  • має тривалий термін експлуатації.

Однією з найголовніших переваг є підвищені показники максимального завантаження, які досягають 9 кг, що дуже важливо для економії споживання води та електроенергії.

Для оптимізації витрат води, сучасні пральні машини оснащені датчиками завантаження одного з двох типів.

  1. Датчики аналогового типу – визначають 5 рівнів заповнення барабана водою та дають найточніші результати при тиску у трубах від 1 до 10 бар.
  2. Застосування датчиків проточного типу забезпечує ще більш точні результати вимірювання. Вони дозволяють економити до 15 тисяч літрів води на рік порівняно з моделями, обладнаними аналоговими датчиками.

Швидке, якісне та економічне прання

Застосування технології Vario Perfect дозволяє зменшити тривалість циклу прання за рахунок підвищення механічного впливу на білизну та витрат електроенергії. Використання барабанів, що виконані за технологією Wave Drum, забезпечує оптимальний рівень механічного впливу на делікатні тканини, якісне, дбайливе та обережне прання. При температурі вищій за 60°C автоматично додається біоензимна фаза циклу, яка відбувається при температурі не вищій за 45°C. За таких умов біоензими, що присутні у сучасних пральних засобах, ідеально видаляють забруднення органічного походження.

Дізнатися більше про моделі пральних машин на сайті компанії siemens-home.bsh-group.com. Великий асортимент, доступні ціні та інноваційні рішення не залишать байдужим нікого.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.