Соціум

Працівники Прикарпатського онкоцентру перераховуватимуть свій одноденний заробіток на ЗСУ

Google+PinterestLinkedInTumblr

Медики Прикарпатського онкоцентру приєдналися до ініціативи волонтерів #SaveUkraineNow(SUN) “1 день на місяць працюю для ЗСУ”. Ініціатива об’єднує колективи компаній та громади Івано-Франківської області. Загалом долучилися 85% працівників медзакладу. Таке рішення було прийнято після презентації, яку провели представники SUN для колективу.   

онкоцентр одноденний заробіток новини Івано-Франківська

Більшість працівників — лікарі, середній медичний персонал, молодший медичний персонал, підтримали цю ініціативу, і я вважаю, що це є таким відображенням настрою людей в теперішній час. Попри те, що війна триває вже понад рік, це символізує, що люди не втомилися, їхній дух не впав, всі вірять в перемогу і готові допомагати, – розповіла Аліна Андріїв, медичний директор КНП Прикарпатський клінічний онкологічний центр ІФ ОР.

онкоцентр одноденний заробіток новини Прикарпаття

Щомісячна благодійна допомога медиків онкоцентру становитиме близько 100 тисяч гривень.

Весь цей час ми всіляко допомагали військовим, однак, порадившись на зборах, вирішили зробити й такий внесок у перемогу. Тут ми маємо можливість помагати щомісяця людям на передовій, — зазначав Святослав Цибран, в.о. гендиректора Прикарпатського онкоцентру.

У #SaveUkraineNow(SUN) кажуть, що на сьогодні ініціатива перерахунку одноденного заробітку становить близько 80% надходжень. Саме завдяки цим внескам волонтери можуть забезпечувати підрозділи з Прикарпаття на передовій найнеобхіднішим.

Серед партнерів, що перераховують свій одноденний заробіток на  підтримку прикарпатських захисників, –  “Прикарпаттяобленерго”, “Прикарпатенерготрейд”, Дубовецька територіальна громада, Kalush Industrial Hub,  ВАМБУД, ТМ ВАМ та Чубі Бум.

Читайте: Волонтери “На_шапку” придбали обладнання для обласної дитячої лікарні

Доєднатися до ініціативи перерахунку заробітку колективом можна сконтактувавши з SUN через соціальні мережі. Для індивідуальних благодійників є спеціальний додаток на сайті.

Довідково:

Координаційний центр допомоги військовим Прикарпаття #SaveUkraineNow (SUN) створений після 24 лютого громадськими організаціями, бізнесами, разом з військовими, для забезпечення комплексної підтримки сил оборони з Івано-Франківської області  на передовій.

Центр підтримує виключно підрозділи з Прикарпаття на передовій. Зокрема, франківську бригаду ТРО (7 батальйонів), окремі стрілецькі батальйони, окрему гірсько-штурмову бригаду, бригаду тактичної авіації, спецпідрозділи НГУ та МВС, інші військові підрозділи з Прикарпаття. За рік роботи SUN вдалося залучили понад 2,2 мільйона доларів допомоги.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.