Соціум

Волонтери “На_шапку” придбали обладнання для обласної дитячої лікарні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У сезоні На_шапку-2022 волонтери збирали кошти на ламінарний бокс для онкогематологічного відділення Івано-Франківської обласної дитячої лікарні. Потім у звіті зазначили, що повністю на бокс так і не дозбирали. Але він все одно з’явився у відділенні завдяки зусиллям багатьох людей та успішним переговорам, йдеться на сторінці На_шапку.

Волонтери "На_шапку" придбали обладнання для обласної дитячої лікарні

Ми певний час тримали на рахунку зібрані за сезон кошти, оскільки не було відповідного рішення, на що раціональніше їх витратити. На серйозні ремонтні роботи, яких потребує відділення, їх було не достатньо. Тож потрібно було обрати те обладнання, яке реально принесе користь та вкладеться в бюджет, – пишуть волонтери.

Для дитячого онковідділення дуже важлива стерильність. Діти, які проходять хіміотерапію, мають дуже ослаблений імунітет. Найменша інфекція – вірус, бактерія, грибок – може стати для них фатальною. Тому, окрім дезінфекції всіх поверхонь та регулярних прибирань, у відділенні потрібна постійна фільтрація повітря.

Тому волонтери проєкту На_шапку придбали очищувач повітря преміум-класу IQAir CleanZone SLS MultiGas. Виробництво – Швейцарія, Гольдах. На обладнання є три роки гарантії.

Характеристики:

  • Затримує COVID-19
  • Ультранизький рівень шуму в поєднанні з високою продуктивністю
  • Обладнаний поглиначем шуму
  • Ідеально захищає від тютюнового диму і запахів
  • Зберігає простір, можливий монтаж на стіну
  • Дуже вузький. Ширина 25 сантиметрів
  • Тривалий термін служби фільтрів
  • Не потребує обслуговування

Читайте: GIG Shop – волонтерська крамничка, яка перетворює мистецтво у дрони й авто

Очищувач обладнаний найсучаснішим фільтром HyperHEPA. Це механічний повітряний фільтр з глибшим очищенням, зі значно більш дрібними волокнами, серед яких затримуються віруси та інші дрібні часточки. Ефективність очищення максимально наближена до 100%. Саме такі фільтри гарантують медичний клас очищення HEPA H12/13.

Повна вартість такого обладнання – 332 000 грн.

Враховуючи обставини бору та ситуацію в Україні, нам вдалося отримати знижку від постачальника (зауважимо, що були певні затримки, бо швейцарська компанія проводила перевірку, чи не співпрацює постачальник з росією!), – повідомляють волонтери. – Отже, ми заплатили за обладнання 237 240 грн. Вже другий тиждень очищувач успішно працює у відділенні.

Є і ще одна хороша новина: 26 квітня відкривається шостий сезон проєкту – На_шапку-2023!

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.