Соціум

Позбутися болю. В «Оксфорд Медікал» застосовують сучасне ендоскопічне лікування міжхребцевих гриж (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Коли біль наче заповнює собою весь ваш простір, а консервативні методи не допомагають – не варто терпіти, довіртеся фахівцям. Сучасне ендоскопічне лікування міжхребцевих гриж з реабілітацією лише один день відтепер доступно в «Оксфорд Медікал».

Щоб чітко визначити обсяги лікування та обрати тактику, необхідна якісна діагностика з візуалізацією. У медичному центрі доступні всі необхідні обстеження та консультації суміжних спеціалістів. І головне – тут про вас піклуватимуться провідні спінальні хірурги, які стажувалися у кращих клініках Європи і Південної Кореї.

Фахівці «Оксфорд Медікал» одними з перших в Україні почали виконувати ендоскопічні дискектомії – малоінвазивні методи лікування міжхребцевої грижі.

Є два методи видалення цих гриж – задній доступ інтерламінарний і боковий трансфорамінальний – під місцевлою анестезією, – розповідає ортопед-травматолог Віктор Пилипчук. – Довгою голочкою заходимо в область хребта, де ми будемо працювати, вводимо місцевий анестетик і працюємо.

Ці операції унікальні операції не тільки для Франківська, але й для всієї України. Наразі їх виконують лише 7-8 клінік. Тому що має бути сучасна апаратура, й вона є в «Оксфорд Медікал».

Цей метод дозволяє скоротити тривалість перебування в стаціонарі до одного дня.

Фахівці Оксфорд Медікал пояснюють – техніка ендоскопічного лікування нічим не поступається класичному відкритому доступу. Але при цьому гарантує значно менші післяопераційні ризики. Головною перевагою методу, визнаного провідними світовими спеціалістами з галузі спінальної хірургії, є оптимальне поєднання малоінвазивності та ефекту лікування.

Оперативні втручання здійснюють через невеликі проколи тканин. Тож уже через дві години пацієнт може ходити, а на наступний день – виписатися зі стаціонару.

Перевагами ендоскопічної дискектомії є те, що вже на другий день ми виписуємо пацієнта зі стаціонару, – каже Віктор Пилипчук. – Він може братися до реабілітації вже на 3-4 тиждень після операції. При відкритій операції людина повертається до роботи через три місяці, а тут коротший термін реабілітації. До повноцінного життя, до офісної роботи людина може повернутися вже на 4 тиждень після операції, до фізичної роботи – місяць-півтора.

На візит до лікаря треба записатися: 067 3 777 299, 050 3 777 299.

Відповідно до соціологічних опитувань, майже 90% людей турбує біль у спині. Та якщо він не минає впродовж трьох днів, іррадіює в нижні кінцівки, ви відчуваєте затерпання або ж втрату м’язевої сили – не зволікайте, а зверніться за кваліфікованою допомогою.

Лікарі «Оксфорд Медікал» забезпечать точну діагностику та ефективне лікування.

На правах промо

Читайте: На варті здоров’я 24/7. На «Буковелі» цілодобово працює клініка «Оксфорд Медікал»

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.