Соціум

На варті здоров’я 24/7. На «Буковелі» цілодобово працює клініка «Оксфорд Медікал»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У клініці «Оксфорд Медікал» на курорті «Буковель» цілодобово надають допомогу пацієнтам з травмами, пошкодженнями чи захворюваннями. Та у розпал зимового сезону, зізнаються медики, до них найчастіше звертаються саме травмовані туристи, пише Репортер з посиланням на відеосюжет Каналу 402.

На «Буковелі» цілодобово працює клініка «Оксфорд Медікал» (ВІДЕО)

Здебільшого, каже лікар Павло Микитюк, люди ламають кінцівки під час катання на лижах чи сноубордах. Аби надати їм допомогу якомога швидше, до схилу можна навіть викликати швидку.

Якщо ви отримали травму, катаючись на лижах, і знаходитесь на схилі, то на кожному скі-пасі є телефон, – розповідає сімейний лікар Павло Микитюк. – За ним можна викликати рятувальну службу. Після цього вони надають вам невідкладну допомогу, накладають іммобілізацію та спускають до нижньої станції траси. А там швидка допомога «Оксфорд Медікал» вас підбирає й завозить до клініки.

Павло Микитюк новини Прикарпаття

За словами лікаря, спеціалісти клініки можуть зробити репозицію відламків кісток і гіпсову іммобілізацію. Це й буде кінцевим етапом лікування у цьому випадку.

У медзакладі також функціонує відділення денного стаціонару, де за потреби для пацієнтів проводять відповідні терапії. І така клініка на курорті, каже директор медичного центру Олег Галущак, просто необхідність. Адже за допомогою сюди можуть звертатися не лише туристи, а й мешканці навколишніх населених пунктів. Тут також можна зробити повноцінну УЗД-діагностику чи рентген і КТ.  І для цього вже необов’язково їхати в районний чи обласний центр.

Також у нас є лабораторія. На сьогодні вона працює в режимі забірника, але через тиждень-два ми відкриваємо операційну, то сервіс по ургентних аналізах люди зможуть отримати прямо на місці, – каже директор медичного центру «Оксфорд Медікал» Олег Галущак. – Ми почали з того, що маємо повністю забезпечити лижний сезон. Тобто, з того критичного, що тут було. Це лікар-травматолог, лікар-хірург і сімейний лікар (два в одному – і терапевт, і педіатр).

На «Буковелі» цілодобово працює клініка «Оксфорд Медікал»

Для того, щоб якісно та швидко надавати допомогу пацієнтам, клініка «Оксфорд Медікал» облаштована сучасним новим обладнанням. Згодом, діляться медики, на базі цього медичного закладу планують відкрити поліклініку.

Дивіться відеосюжет Каналу 402:

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.