Соціум

Повного блекауту в Україні не буде – Офіс президента

Google+PinterestLinkedInTumblr

Заступник голови Офісу президента Кирило Тимшенко повідомив в ефірі національного телемарафону, що загального блекауту в Україні не передбачається.

Тож виїжджати з України не треба, запевнив чиновник, пише Репортер.

Блекауту в Україні не буде

Ми вже проходили багато різних найгірших сценаріїв, вони були протягом останнього місяця, – каже Кирило Тимошенко. – Не буде у нас загального, сподіваємось, блекауту по всій країні. Так, можливі відключення. Так, вони можливі не тільки на годину чи дві. Але вже пройдені етапи того, як ми це лагодимо і є розуміння, як працює місцева влада й ДСНС, розгортає пункти обігріву. А паралельно працюють енергетики, щоб протягом доби-двох-трьох лагодити енергетику.

За словами заступника голови ОП, в будь-якому разі ситуація залежить від обстрілів зі сторони росії. Але, якими б не були наслідки, енергетики готові все полагодити.

Нагадаємо, минулого тижня міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків попередив франківців, що світла й тепла взимку може не бути тиждень чи довше й мешканці повинні готуватися до такого сценарію. Міський голова закликав тих, хто мешкає в селі, зголошуватися й приймати до себе мешканців багатоповерхівок. Пізніше про можливість блекауту на тиждень-два говорив і міський голова Львова Андрій Садовий.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.