Соціум

«Повернення додому»: в Івано-Франківську відкриється виставка-ярмарок на підтримку полонених моряків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У понеділок, 10 червня, о 17.30 в мистецькому підземному переході «Вагабундо» (Пилипа Орлика 7) відбудеться урочисте відкриття благодійної виставки «Повернення доДому».

Івано-Франкіськ став восьмим містом, мешканці якого можуть долучитися до підтримки полонених Росією українських моряків, пише Репортер.

За словами організаторів, митці з різних куточків України писали картини на подарунок і на підтримку нашим хлопцям, що зараз є військовополоненими у Росії. За приклад була взята картина Беати Куркуль «Маленький кораблик, повертайся додому», намальована у перші дні полону наших моряків. Художники відтворили 24 «копії», але у своєму стилі і зі своїми емоціями. Самі картини будуть подаровані нашим героям після їхнього звільнення.

У рамках проекту відбуватиметься ще й благодійний ярмарок, де кожен зможе придбати картини, ювелірні, шкіряні та керамічні вироби.

“Хлопці чекають листів” – батьки полоненого моряка Андрія Ейдера у Франківську

Усі кошти з ярмарку передадуть батькам полонених.

Відкриватимуть “Повернення доДому” Євгенія та Дмитро Ейдери, батьки наймолодшого полоненого Андрія Ейдера.

Дмитро Ейдер презентує і благодійний проект:  Народна нагорода “Нескорений духом”.

«Зброярі України вирішили зробити 24 нагородні кортики для військовополонених моряків. Вони абсолютно заслуговують на відзнаку. Роботу робимо безкоштовно, зараз збираємо кошти на  оплату матеріалів. Деталі руків’я і прибори на ножнах, будуть відливатися з бронзи. Колір буде однаковий. Гравіювання на лезі з одного боку “Нескорений Духом”, з іншого – ім’я та прізвище моряка. Геральдику розробляють спеціально під них. Кортики будуть вручені офіційно після звільнення хлопців з полону» , – розповідає Дмитро.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.