Соціум Фото

Понад 3000 прочан взяли участь у Всеукраїнській Патріаршій прощі до Крилоса (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
3 серпня розпочалася Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої. Рухаючись із трьох напрямків – Івано-Франківська, Калуша та Бурштина колона прочан вийшла на крилоську гору. А ще до них долучилися близько сотні велосипедистів, які рухалися з Голиня та околиць.

Попри дощову погоду, прочан зібралося чимало. Тільки офіційну реєтрацію протягом вечора пройшли три тисячі молильників. Є паломники не тільки з України, але й за кордону. Зокрема достеменно відомо про присутність українців з Італії, повідомляють  у департаменті інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Після відпочинку та перегляду документальної стрічки про вихід УГКЦ з підпілля під назвою «Ті, що вірні», розпочалася нічна програма. Співана вервиця, молебень до Богородиці, похід до княжої криниці та освячення води – все це було в першій частині нічних молінь.

Велику вечірню очолив Преосвященний Владика Йосафат Мощич – єпарх Чернівецької єпархії УГКЦ. До слова, саме вчора – 3 серпня, минула 5 річниця його єпископської хіротонії, яка відбулася якраз у Крилосі.

Під час Вечірні для прилюдного почитання урочисто винесли чудотворну ікону Матері Божої. Далі ректор семінарії прот. Роман Микієвич виголосив повчальну науку, щоби прочани також могли почути щось корисне та дати почерпнути практичні поради для свого життя.

Від опівночі розпочалася мистецько-євангелізаційна програма. Паломники мали можливість трохи відпочити та послухати відомих виконавців Прикарпаття, таких як Світлана Весна, Олег Чигер, Василь Мельникович, YakMaBand, Barva, Ефата та ін.

«Однак головним є те, що молодь може побачити живий приклад віри, щоби взяти її собі на озброєння, нею жити та нести її для інших», – каже про цю програму голова Молодіжної комісії прот. Михайло Віхоть.

4 серпня Патріарх Святослав очолив Архієрейську Божественну Літургію, яка стала кульмінаційним моментом прощі.

Вітали Патріарха Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин, спільно з духовенством, представниками влади та вірними, яких на прощі вже налічується кілька десятків тисяч.

За традицію діти привітали Главу Церкви хлібом і сіллю.

04.08.2019-08:39

تم النشر بواسطة ‏‎Галичина TV‎‏ في السبت، ٣ أغسطس ٢٠١٩

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.