Соціум

До поліклініки заходьте з візочками, самокатами, велосипедами… МОЗ дозволяє

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
До медичних закладів первинної ланки – поліклінік та амбулаторій – батьки з дитячими візочками мають проходити безперешкодно. МОЗ

Відповідний лист до Київського управління охорони здоров’я направили з Міністерства охорони здоров’я. У цьому запевняє заступник очільниці медичного міністерства Павло Ковтонюк.  Він розповів, що до відомства надійшла ціла добірка фото з оголошеннями на дверях медичних закладів Києва про те, що до приміщення на можна заходити із дитячим візком, пише УП. МОЗ

Наумова 31 (Святошинський район Києва), амбулаторія 3

Фото-докази збирали дописувачі групи “Київ дружній до батьків і малюків – Kyiv Baby/Parent Friendly Places” у соцмережі Facebook. Зокрема, такі оголошення були розміщені на поліклініці “ОХМАТДИТу”.

Я хочу, щоб всі зрозуміли: ми не будемо толерувати такого– зазначає Ковтонюк. – Уже від липня цього року для отримання оплати за послуги нова Національна служба здоров’я буде жорстко вимагати від амбулаторій та поліклінік дотримання елементарних сервісних вимог“.

Ми не будемо толерувати такого – обіцяють в МОЗі

При цьому він пообіцяв, що медицину, яка не буде дотримуватися цих елементарних вимог, фінансувати не будуть.

Ми будемо більше фінансувати медицину, в якій до амбулаторії можна буде прийти з візочками. І самокатами. І машинками. І велосипедами. І з великим іграшковим динозавром. Звикайте“, – запевнив заступник міністра.

Ковтонюк попросив надсилати йому фото-докази, якщо такі випадки зустрічаються в інших регіонах України. У свою чергу спільнота “Київ дружній до батьків і малюків” теж продовжує збирати такі скарги.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.