Війна Соціум

Поліція Івано-Франківська провела захід “Безпека дорожнього руху – понад усе” (ФОТО.ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У п’ятницю, 25 жовтня, на Вічевому майдані у Івано-Франківську прикарпатські поліцейські спільно з Муніципальною вартою, Мальтійською службою допомоги, ГО «Центр економічного та соціального розвитку Меркурій», ГО «Молода Просвіта Прикарпаття», студентами медичного університету та «молодіжними радниками поліцейських» провели захід на тему: «Безпека дорожнього руху – понад усе».

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції області, пише “Репортер“.

“На сьогоднішній день, коли навколо так багато відбувається аварій і нещасних випадків на дорогах, надання першої домедичної допомоги постраждалим є справою актуальною і дуже важливою. Якою має бути перша домедична допомога? Що потрібно робити, якщо раптом саме ви опинитеся на місці ДТП як свідок та багато іншого всі охочі могли навчитися під час даного заходу. Працівники мальтійською служби та муніципальної варти продемонстрували, як підходити до постраждалих в ДТП, евакуйовувати їх та яку саме допомогу слід надавати при травмах і кровотечах”, – йдеться в дописі.

Поліціянти розповідають, що ситуації, які вимагають надання екстреної медичної допомоги,  виникають зазвичай несподівано.

“У таких випадках дуже важливо діяти рішуче та не піддаватись паніці й пам’ятати, що важлива кожна секунда”, – кажуть вони.

До прикладу, глядачам було змодельовано ДТП, внаслідок якої «постраждав» мотоцикліст.

На заході кожен охочий зміг особисто випробувати «алкоокуляри»: приміряти їх та перевірити власну здатність до координації рухів під впливом «алкоокулярів».Таким чином, кожен учасник зміг відчути, як почуває себе нетверезий водій за кермом та зрозуміти, що керування напідпитку призводить до трагічних наслідків.

Також франківцям розповідали про флікери та для чого потрібно використовувати світловідбиваючі елементи на одязі в темний час доби. Пішохідоди сигналізують про себе під час дорожнього руху в темну пору доби завдяки світловідбиваючим елементам.

https://www.facebook.com/frankivsk.police/videos/395043914750884/?epa=SEARCH_BOX

 

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.