Соціум

Перша поліцейська станція запрацювала в Богородчанській тергромаді

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Поліцейська станція сьогодні відкрилася в селі Іваниківка, відтепер там працюватиме поліцейський офіцер громади Михайло М`ясковський.

Він оберігатиме та захищатиме права майже чотирьох тисяч мешканців. Відкриття безпекового осередку стало можливим завдяки спільним зусиллям поліції та представників громади. Повідомляють на сторінці поліції області.

станція

Відкрили станцію начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Сергій Безпалько, його заступник Остап Білейчук та керівництво Богородчанської ТГ. Не пропустили відкриття і місцеві мешканці з дітками.

Центр безпеки облаштований відповідно до всіх потреб повсякденної роботи поліцейського та обладнаний необхідною оргтехнікою для надання кваліфікованих послуг.

Дякуємо правоохоронцям, за ту безпеку, яку кожен з нас сьогодні відчуває. Проєкт «Поліцейський офіцер громади» – один із важливих етапів децентралізації. Завдяки цій ініціативі поліція максимально наближена до людей, а офіцер громади – завжди готовий прийти на допомогу мешканцям», – розповів голова Богородчанської ТГ Ростислав Заремба.

Коли дізнався про проєкт Нацполіції, капітан Михайло М`ясковський вирішив спробувати свої сили. Чоловік успішно пройшов навчання. Тепер 28 – річний правоохоронець – перший поліцейський офіцер Богородчанської громади. Він опікується майже чотирма тисячами мешканців з трьох сіл: Іваниківка, Забережжя та Похівка.

Читайте: У Снятині єврейська громада планує побудувати меморіал з надгробків, які демонтували з-під ніг

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.