Соціум

Переваги використання тепловізорів XikMicro та Pulsar для стеження

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Під час підготовки до нового 2022 року, більшість любителів полювання, обирали собі новенький тепловізор або тепловізійний приціл. Проте з лютого 2022 року ситуація повністю змінилася і тепер тепловізійні прилади купують зовсім не для полювання на тварин, а для того, щоб відстежувати приміщення живої сили ворога.

Характеристики та переваги тепловізорів XikMicro та Pulsar

Саме від технічних характеристик залежить ефективність роботи пристрою. Якщо раніше найважливішими характеристиками вважалися дальність роботи, а також додаткові функції, то зараз багато уваги приділяється автономній роботі приладу. Адже під час розвідувальних операцій доводиться по декілька годин або навіть діб спостерігати за противником. Саме тому потрібно, щоб пристрої не лише забезпечували гарну картинку, але й могли працювати великий проміжок часу без підзарядження. Одними з найкращих вважаються тепловізори та приціли від компанії Pulsar https://grand-pulsar.com.ua/teplovizory та XikMicro.

Особливості тепловізорів:

  • Компанія Pulsar спеціалізується на техніці, яка містить найсучасніші та чутливі матриці, з високою розподільчою здатністю, та фіксує навіть незначне коливання температур. Тому помітити ворога можна навіть, якщо він знаходиться на досить великі відстані. Майже вся техніка від Pulsar доповнена лазерним вимірювачем відстані, тому можна з легкістю визначити, як далеко знаходиться ворог.
  • Компанія XikMicro, продукція якої представлена за посиланням https://grand-pulsar.com.ua/teplovizory/teplovizory-hikmicro вирішила поєднати декілька технологій, тому у техніці використовують чутливі високоякісні інфрачервоні матриці, а також високотехнологічну оптику, яка гарантує величезне збільшення картинки. Таким чином, прилад можна використовувати не лише для того, щоб роздивитися та зафіксувати ціль у темряві, але й оглянути деталі зображення і предмети, які знаходяться поряд з ворогом. Це дозволяє не просто знищувати живу силу противника, але й пошкоджувати та виводити з ладу військову техніку.

Як обрати якісне тепловізійне обладнання?

Зараз можна знайти тепловізори, які досить суттєво відрізняються вартістю. Тому у більшості покупців виникає питання, чи варто переплачувати? Різниця в ціні спровокована якістю, а також розподільчою здатністю інфрачервоної матриці. У доступних моделях може відрізнятися матеріал, з якого виготовлена матриця, а розподільча здатність значно нижча. Тому такі прилади можуть вважатися технікою старого покоління. При підборі тепловізора, варто враховувати дальність роботи. Звичайно для спостереження та розвідки краще використовувати прилади, які мають досить значні показники відстані.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: