Соціум

Переваги лазерної ліпосакції

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Напевно кожна жінка мріє про бездоганну фігуру. Але дуже мало тих, хто справді задоволений своєю зовнішністю. І хоч всі ми знаємо що не існує нічого ідеального, але все ж намагаємось відповідати певним параметрам краси.

Струнка фігура завжди і в усі часи допомагала жінці почувати себе впевненою і привабливою. Та не кожну природа нагородила даром мати ідеальне тіло. Тому жінки нерідко вдаються до боротьби із зайвою вагою різними способами. Таких методів безліч: починаючи від занять спортом і закінчуючи хірургічними втручаннями. Не зважаючи на те, що останній спосіб може загрожувати життю і здоров’ю, в гонитві за ідеальним тілом чимало жінок готові «лягти під ніж». Але наука не стоїть на місці. Останнім часом все більшої популярності набирають безопераційні способи корекції фігури.

лазерна ліпосакція

Що таке лазерна ліпосакція?

Лазерна ліпосакція – це один з найсучасніших методів видалення зайвого жиру та коригування недоліків фігури без травматичного хірургічного втручання. Це високотехнологічний вид ліпосакції, який дозволяє отримати дуже швидкий результат. Принцип дії процедури полягає у видаленні підшкірно-жирової клітковини вибірково у тих місцях, де це найбільш необхідно. Таким чином шкіра підтягується і стає більш пружною. На високому рівні доступна лазерна ліпосакція в Києві на базі клініки Platinum Laster. Така косметична процедура зробить вашу шкіру гладкою і пружною, а тіло струнким. Ця унікальна методика дозволить схуднути в максимально короткий термін. Клініка Platinum Laser використовує лише сучасні методики і високотехнологічне обладнання, тому ви можете бути в впевнені в якості і ефективності проведеної процедури.

Переваги лазерної ліпосакції

Процедура лазерної ліпосакції може проводитися на будь-яких ділянках тіла, але найчастіше її застосовують саме в області живота і підборіддя. Головною перевагою лазерної ліпосакції є мінімальний травматичний ефект. Це пояснюється тим, що для її проведення достатньо лише декількох невеличких отворів. Суттєвим плюсом також є зведення до мінімуму появи шрамів, набряків і гематом. Відсутність ризику крововтрати відбувається за рахунок запаювання судин. Період реабілітації після процедури зовсім невеликий, пацієнти частіше всього перебувають під наглядом впродовж декількох годин. Немаловажливим є той факт, що жирові відкладення після лазерної ліпосакції руйнуються назавжди.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.