Відео Соціум

Пересуваються на човнах і вивозять майно: на Прикарпатті затопило кілька сіл (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Рівень води у прикарпатських річках стрімко підвищується. У деяких селах і містечках вулиці вже затопило так, що люди змушені пересуватися на човнах.

Щоб контролювати рівень води, люди ставлять імпровізовані мітки. Вони з острахом дивляться на брудний потік, що невпинно прибуває.

Вода стоїть на дорогах, полях, подвір’ях. Сім’ї вивозять майно й машини. Лише в Тисмениці річка затопила з десяток подвір’їв. На вулицях понад півметра води. Люди залишилися жити на острівках, чекають допомоги від рятувальників. Люди вже на врожай не чекають, як і не чекають компенсації за втрачену городину, йдеться в сюжеті Факти.ICTV.

Гірські ріки обривають береги, руйнують мости та підмивають дамби. Вже дві захисні споруди неподалік Івано-Франківська зруйнувала вода упродовж останніх днів. Одній з них понад півстоліття.

До теми: Негода наробила шкоди. На Прикарпатті рахують збитки від дощів (ФОТО)

Три дні тому 50 метрів укріпленого берега з’їхало у водяний вир. Під загрозою підтоплення була третина Угорників та частина сусіднього села. На реанімацію дамби треба щонайменше півтора мільйона гривень.

Досі аварійними залишаються три дамби та кілька мостів. За прогнозами синоптиків рівень води у Вороні та Дністрі підвищуватиметься упродовж двох днів.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.