Соціум

Переселенка з Харкова відновила у Франківську власну грумінг-студію (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Не падати духом і робити те, що вмієш найкраще. Переселенка з Харкова Катерина Фрішко вдома займалася власною справою – жінка керувала салонами для домашніх улюбленців та ветаптеками. Через війну довелося все покинути і переїхати у чуже місто.

Та в новому для неї Івано-Франківську, каже, опускати руки не збиралася, тож і взялася відновлювати свою справу з нуля, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Грумінгом Катерина займається вже понад вісім років. Сучасні господарі, каже, намагаються стежити не лише за своєю зовнішністю, але й за зовнішнім виглядом своїх вихованців. Тож роботи, зізнається, є чимало.

В Івано-Франківську переселенка спочатку працювала на орендованій квартирі, де зараз мешкає. А коли охочих постригти своїх улюбленців стало більше, то наважилася відкрити студію.

Читайте також: Тварини – як люди. Франківка Ліна Якібчук допомагає собакам впоратися зі стресом (ФОТО)

До Франківська жінка переїхала в середині березня разом з чоловіком. До останнього, каже, не збиралися покидати місто. Та після того, як окупанти ракетами вдарили по центру Харкова, все ж наважились поїхати.

Коли прилетіла перша ракета в ОДА, тоді ми за 20 хвилин зібралися і поїхали до Дніпра, – розказує Катерина. – Там теж були прольоти і ми поїхали до Івано-Франківська. Було дуже страшно. Виїжджали теж був такий жах. Їдеш по маршруту, вікна навстіж, дивишся по сторонах, у чат-боти, щоб ніде поперед тебе не прилетіло. Маршрути мінялися, десь їдеш, десь будівля рухнула, все перекрито.

Коли вона зможе повернутись до Харкова – не знає. За цей час, зізнається, Івано-Франківськ встиг стати для неї другою домівкою. Тож поки продовжуватиме працювати тут.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні