Соціум

Параметри вибору святкових та весільних суконь

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Вибір весільної сукні – це справжній ритуал, до якого наречена може залучати своїх подруги та матір. У 99% випадків майбутня наречена хоче обирати весільне вбрання разом зі своєю матір’ю.

Обираючи весільну сукню тут, варто враховувати сезон, а також стилістику церемонії.

суконь новини Івано-Франківська

Параметри вибору весільних суконь

Велике значення має місце, де проводитиметься церемонія.

Як обрати весільне вбрання:

  • Якщо це ліс, турбаза, або угіддя за містом, віддають перевагу полегшеним моделям з сайту https://lviv.oksana-mukha.com/evening-dress/, з тонких тканин, які вільно лягають по фігурі. Такі сукні зазвичай прикрашають невеликими розрізами. Найчастіше це вбрання з відкритими плечима, без великої кількості декоративних елементів та вишивки. Для такого свята недоречно купуватиме вбрання з довгим шлейфом і фатою.
  • Обираючи сукню для святкування у великому замку або шикарній резиденції, варто звернути увагу на моделі з вишивкою, пишною спідницею, декоровану мереживами та великою кількістю декоративних елементів. Саме для такої церемонії буде актуальна бальна сукня, яка відрізняється шиком і унікальністю від дизайнерки Оксана Муха.
  • Якщо це класична церемонія, яка проводиться в ресторані, то віддають перевагу стандартним моделям.

суконь новини Івано-Франківська

Як обрати вбрання, враховуючи особливості фігури?

Найскладніше обрати вбрання дівчатам з пишними формами. Необхідно підкреслити переваги та приховати недоліки. Більшість дівчат, у яких є зайва вага, віддають перевагу моделям, які візуально підкреслюють недоліки. Тому варіант, доповнений пишною спідницею, не підходить дівчатам із зайвою вагою. Варто звернути увагу на моделі А-силуету, з мінімальною кількістю декору, який не додає об’єму. Варто забути про пишні спідниці з фатину на кільцях. Дівчатам з ідеальними формами підійде практично будь-яка модель, яка зможе врахувати особливості фігури. У більшості випадків такі дівчата віддають данину моді і купують красиві моделі “рибка” або “русалка”, які підкреслюють вигини та принади фігури. Якщо є проблемні зони, модель обирають, враховуючи способи корекції фігури.

При виборі моделі, враховують кількість та особливості декоративних елементів, що застосовуються. Якщо планується використання фати, в області плечей та спини на тканині не нашивають кристалів, або велику кількість декоративних елементів. Щоб сукня виглядала красиво і органічно, необхідно одразу в салоні обирати модель і комбінувати її із фатою. У салоні Оксана Муха можна підібрати весільний образ, який включає основне вбрання і декоративні елементи, включаючи фату. Доставка моделей може здійснюватися прямо до дому, для примірки.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні