Одним із найбільш затребуваних та популярних косметологічних продуктів є глина. Продукт має багатовікову історію застосування та науково доведений терапевтичний ефект. Зараз розроблено безліч складів з різною дією. Звісно ж, передові позиції у цьому напрямі по праву займають корейські виробники, які постачають ринок колосальний асортимент глиняних масок. Але глиняні маски для обличчя українських брендів також стають все більш затребуваними.
Як допомагають маски для обличчя з глини різним типам шкіри
Цей компонент працює як абсорбент. Глина витягує всі шкідливі речовини з епідермісу – вбирає забруднення, надлишки себуму та важкі метали. Так відбувається детокс та глибоке очищення. Після цього шкіра краще прийматиме корисні компоненти подальшого догляду – тонера, сироватки або крему.
Маски з глини не тільки позбавляють шкідливих речовин, і додає корисних. Українські бренди додають до складу цінні компоненти, які доглядають шкіру і допомагають глині не так сильно пересушувати її.
Глина нормалізує роботу сальних залоз, стимулює регенерацію та оновлення шкіри. Звужує пори, підсушує та заспокоює запалення. Маски на основі глини освітлюють пігментацію та постакне, вирівнюють тон, роблячи шкіру здоровою, чистою та красивою.
Правила застосування глини для обличчя в домашніх умовах
Як і будь-який косметологічногочний продукт, глина має правила застосування, при дотриманні яких вона забезпечує грамотний догляд без небажаних наслідків. Ось як правильно використовувати глину для обличчя в домашніх умовах:
- наносити її на попередньо очищену шкіру обличчя;
- уникати нанесення глиняного складу на ніжну шкіру навколо очей;
- витримувати глиняний склад стільки часу, скільки зазначено на упаковці виробником (зазвичай це 10-15 хвилин);
- не використовувати маски, що очищають, на основі глини для жирного проблемного типу, якщо у вас суха або зневоднена шкіра;
- перед тим, як змити маску з обличчя, потрібно змочити теплою водою підсохлі ділянки;
- якщо використовується порошкова глина для обличчя, її слід змішувати з теплою (не гарячою) водою до консистенції густої сметани в керамічному або скляному посуді (не металевому).
Після застосування глиняних масок потрібно наносити базовий крем.
Міфи про маски з глиною
Вважається, що глиняні маски підходять тільки для жирної шкіри, але такі види глин, як, наприклад, рожева та сіра підходять для сухої та чутливої шкіри за рахунок того, що їх склад не вбирає вологу та не сушить. Але є й інші міфи:
- Глиняні маски при нанесенні висихають, викликаючи неприємне відчуття стягнутості, складно їх змивати. Маски від Joko Blend не викликають почуття стягнутості та легко змиваються, не травмуючи шкіру. Це зумовлено видом глин у їхньому складі.
- Глиняні маски не завжди підходять для чутливої чи зрілої шкіри. Але є глини, які підходять для чутливої шкіри за рахунок своєї м’якості, дбайливого впливу та відсутності водопоглинаючого ефекту. Ці ж види глини ідеальні для зрілої шкіри, оскільки мають доведений ефект стимуляції мікроциркуляції та вироблення колагену.
- Глиняні маски підходять тільки для очищення, лікування акне та усунення надлишків себуму. Але багато видів глин мають не тільки очищаючі властивості, але також посилюють харчування, обмінні процеси в шкірі, стимулюючи процеси омолодження. Тому глиняні маски ефективні в анти-ейдж догляду.
- Глина у всіх масках однакова. У косметології налічується понад 10 видів глин. Маски з ними мають різні властивості залежно від виду мінералу та його родовища. Потрібно уважно вивчити етикетку маски з глиною, щоб визначити, чи вона підходить конкретному типу шкіри і який ефект викличе.
На правах реклами
Comments are closed.