Соціум

Особливості чистки та ремонту хутряних виробів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Одяг з натурального хутра вимагає до себе особливого ставлення, якщо Ви хочете зберегти її первинний вигляд на довгі роки. Шуби, кожухи та інші хутряні вироби славляться довговічністю, але не потрібно забувати про догляд за ними. Рано чи пізно, Ваша улюблена шуба забрудниться і втратить свій зовнішній вигляд. У домашніх умовах неможливо провести повний спектр процедур по догляду за хутряним виробом, тому й існує така послуга, як хімчистка одягу з натурального хутра! Якщо вам потрібен ремонт шуби з норки, тоді ви отримаєте таку послугу в студії Оскар. Не варто турбуватися за те, що річ буде зіпсована. Ми знаємо як працювати з різними видами хутра, тому швидко та якісно виконаємо ваше замовлення.

Що являє собою хімчистка хутра?

Слово «хімчистка» багатьох збиває з пантелику. Більшість відмовляються від відвідування хімчистки, оскільки вважають, що для чистки одягу будуть використані агресивні хімічні засоби, які зіпсують якість одягу. Але тільки непрофесійні компанії стануть використовувати агресивні речовини для чищення одягу, тим більше хутра. Професіонали працюють зовсім інакше!

Хімчистка шуби є ретельне очищення хутра від бруду, пилу і можливих шкідників (молі) з використанням сприятливих миючих та полірування.

Спектр послуг нашої хімчистки настільки широкий, що Ви можете довірити нам догляд за всім Вашим гардеробом. Ми працює з усіма типами тканин, шкіри, хутра, з легкістю упорядковуємо Ваш одяг, взуття та аксесуари! Наша хімчистка шуб повертає колишній блиск і свіжість хутра.

Хімчистка кожушка і іншого одягу з натурального хутра проходить за наступним сценарієм:

  • Ви приносите виріб;

  • Спеціаліст-приймальник вивчає хутряний виріб і його індивідуальні особливості;

  • На підставі рекомендацій виробника і побажань клієнта оформляються послуги хімчистки;

  • Далі проходить безпосереднє очищення виробу, обробка хутра за сучасною методикою;

  • Клієнт отримує чистий і оновлений хутряний виріб.

Наша хімчистка надає послугу експрес чистки хутряного одягу! Ми не боїмося труднощів!

А якщо у Вас немає часу на відвідування нашого салону, зателефонуйте за вказаним телефоном, щоб викликати кур’єра додому або офіс. Наш спектр послуг та ціни Вас приємно здивують! Всі інші послуги, які ми надаємо, можете знайти на нашому сайті. Якщо виникають питання, тоді чекаємо від вас звернень по телефонам, вказаним на сайті. Якість наших послуг вас не розчарує.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні