Соціум

Олександр Терен презентує у Франківську книжку «Історія впертого чоловіка»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

«Тепле місто» запрошує на зустріч з ветераном Олександром Тереном. У програмі – зустрічі публічне інтерв’ю та презентація його книжки «Історія впертого чоловіка».

Про це повідомляють на сторінці «Теплого міста».

Терен, впертого

Олександр Терен — український захисник, ветеран російсько-української війни, письменник, ведучий шоу «Відвал ніг або All інклюзив».

З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну Олександр доєднався добровольцем до батальйону «Карпатська Січ». У травні 2022-го під час боїв у Харківській області Олександр отримав важке поранення, внаслідок якого втратив обидві ноги.

«Терен» пройшов реабілітацію в США та певний час адаптовувався до ходьби з протезами. Він наново навчався водити авто, бігати на спортивних протезах. Зараз активно долучається до просвітницької діяльності щодо адаптації бійців із пораненнями.

Модераторкою інтерв’ю буде Наталка Найда — засновниця Framiore.Support та лабораторії прототипування Re:TextileGroup.

Під час зустрічі з Олександром поговорять про безбар’єрність, із чого вона складається та як забезпечити доступність міського простору.

Також під час зустрічі з Олександром Тереном відбудеться презентація його книжки «Історія впертого чоловіка» — щемкий та життєствердний автобіографічний роман, у якому Олександр розповідає про своє життя під час повномасштабного вторгнення: від спроб потрапити до лав ЗСУ й до моменту, коли отримав важке поранення під час харківського контрнаступу.

Коли: 27 травня о 18:00

Локація: Urban Space 100 (вул. Михайла Грушевського, 19)

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.