Соціум

Окопні свічки для військових виготовляють школярі Заболотівської громади

Google+PinterestLinkedInTumblr

Педагоги та вихованці місцевого ліцею з перших днів російського вторгнення розпочали активно волонтерити. Нині школярі ліцею імені Барнича у Балинцях Заболотівської громади виготовляють окопні свічки для військових, пише Репортер.

Рідний брат 11-класниці Христини воює вже вісім років. Тож вона до допомоги долучається без вагань.

Як тільки є можливість, одразу беремося за роботу. Збираємо гроші, відправляємо посилки. Давніше пекли булочки на передову, – говорить Христина.

Активно волонтерити у ліцеї почали з перших днів повномасштабно вторгнення – плели маскувальні сітки, випікали здобу, відправляли пакунки із необхідним. Тепер взялися створювати окопні свічки.

Після уроків у вільний час всі залишаються, кожен має свою ділянку роботи і ми виготовляємо окопні свічки, – говорить директорка ліцею імені Барнича Галина Гушул. –  Матеріал збирали де, тільки могли. Проїхалися по церквах, щоби нам віддали недогорілі свічки, які можна перетопити. Парафін замовили в інтернеті, по підприємцях зібрали коробки й дружно взялися до роботи. Люди масово почали зносити банки.

Окопні свічки відвезуть на фронт місцеві волонтери, які об’єдналися у групу небайдужих “Хлопці із Балинців”. Чимало односельців із трьох сіл Балинці, Бучачки та Трофанівка нині воюють на передовій. Тож ті, хто поки залишається в тилу, підтримують їх чим можуть. На фронт відправили вже понад 10 автівокі

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.