Соціум

Обговорення відступу ЗСУ із Сєвєродонецька зірвало плани Генштабу – Міноборони

Google+PinterestLinkedInTumblr

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила, що обговорення в соцмережах виведення підрозділів Збройних сил України із Сєвєродонецька зірвало плани командування.

Тож надалі заступниця міністра попросила не обговорювати публічно те, що ЗСУ зайшли чи вийшли з якогось міста. Про це вона повідомила у Facebook, пише Репортер.

мобілізація новини Івано-Франківська

Тому що це завдає шкоду роботі ЗСУ. Це забирає в них дорогоцінний час – добу/дві, які вони ще могли реалізовувати свої військові плани і маневри в умовах непублічності  ходу військової  операції, – пише Маляр. – Приміром, одночасно з виходом з або заходом в місто реалізовуються паралельно декілька задач. І для їх реалізації важливо це робити в умовах інформаційної тиші.

За її словами, публічно обговорювати можна лише інформацію з офіційних джерел: Генштаб і Міноборони, які завжди скоординовані інформаційно.

Публічна демонстрація цивільними особами обізнаності щодо ходу військових операцій та повідомлення про це у соцмережах до офіційних заяв Генштабу почасти зриває військові  операції. За словами Маляр, так було вчора і позавчора щодо Сєверодонецька, де ЗСУ не дали доробити заплановане.

Наразі Сєвєродонецьк перебуває під окупацією. Росіяни вже навіть призначили свого “коменданта”.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.