Відео Соціум

Новий український авіарекорд показав проблему вирубки карпатських лісів, – Комаров (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Дмитро Комаров разом з коломийськими друзями-авіаторами Ігорем Табанюком і Анд­рієм Бліновим встановив рекорд України. На чотиримісному літаку вони облетіли всі області України, окрім зони бойових дій та Криму.

Мандрівник розповів про свою подорож, рекорд та глобальну проблему знищення карпатських лісів.

До теми: Коломиянин Ігор Табанюк став людиною тижня за версією «Репортера» (ФОТО)

“За три дні ми облетіли 33 аеродроми, – розповідає Дмитро Комаров. – Але були й сумні емоції, коли ми побачили масштаби вирубки лісів у Карпатах. Всюди залисини – дуже прикро. Таких масштабів вирубок немає навіть у Бразилії”.

Також Комаров розповідає, що на собі відчули проблему неякісного палива. Довелося в результаті здійснити аварійну посадку.

“У нас повнюстю зник тиск палива на підльоті до Кам‘янця-Подільського. Тиск палива впав майже до нуля, двигун почав чхати, Ігор Табанюк розумів, що двигун заглохне і качав паливо  резервним насосом. Завдяки професійності ми чудом дотягли до Кам‘янця-Подільського”.

Нагадаємо, минулої п’ятниці з коломийського аеродрому вилетів екіпаж під керівництвом досвідченого пілота, колишнього військового льотчика Ігоря Табанюка, другого пілота Анд­рія Блінова, відомого телеведучого-мандрівника Дмитра Комарова та оператора програми «Світ навиворіт» Олександра Дмитрієва. Вони зібралися за три дні на літаку WT-10 Advantic облетіти всю країну, повернутися в Коломию й таким чином встановити рекорд України.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.