Соціум

Нова пошта шукає у Франківську перевізників з вантажівками на постійну роботу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Нова пошта шукає в Івано-Франківську перевізників із вантажівками для доставки.

До співпраці запрошують франківських перевізників із автомобілями вантажопідйомністю від 3 т до 20 т. Компанія пропонує співпрацю на довготривалій основі, пише Репортер з посиланням на пресслужбу компанії.

Це не тимчасове партнерство. Усі нові партнери залишаються працювати з нами на постійній основі, – каже Дмитро Цимбаревич, директор транспортної логістики компанії. – Ми запрошуємо водіїв із власними  авто та компанії із автопарком, щоб забезпечити максимальну швидкість доставки та безперебійну роботу логістичної мережі по всій країні, навіть у щойно деокупованих регіонах. Перевагу надаємо українським компаніям, щоб разом підтримувати економіку та працювати.

За детальною інформацією запрошують звертатись на електронну пошту [email protected]  або зателефонуйте за номером +38(067)153 65 39.

Щоб стати перевізником Нової пошти, потрібно мати:

  • зареєстровану компанію або бути підприємцем
  • вантажівку стандарту від євро 5 із цільнометалевою будкою та оснащену гідробортом
  • у пріоритеті автомобілі вантажопідйомністю від 3 т до 20 т

Високий сезон у Новій пошті починається вже у жовтні й триває до Нового року. Саме на цей період припадає найбільша кількість покупок із українських інтернет-магазинів та з-за кордону.

За даними Нової пошти у попередні роки в цей період обсяги відправлень зростали приблизно на 50-60% порівняно з літніми місяцями. Але цього року ситуація складніша, проте зростання все-таки буде на рівні 35-40%.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.