Соціум

Немає точної дати і часу – голова Франківської ОВА про відключення

Google+PinterestLinkedInTumblr

Голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук звернулася до мешканців області з поясненнями щодо графіків відключення електроенергії.

Отримала від вас багато повідомлень, у яких ви просите опублікувати час, райони чи вулиці міст, де тимчасово вимикатимуть електроенергію, – зазначила вона на своїй сторінці у фейсбуці, пише Репортер.

Хочу ще раз роз’яснити: у нашій області не планові вимкнення світла, а аварійні! Графік аварійних вимкнень не передбачає точної дати та часу. Неможливо передбачити до хвилини точний час, коли саме необхідно вимкнути лінії електропередач. Я прошу з розумінням поставитися до цього.

Також отримала від вас десятки повідомлень про те, що в різних частинах Івано-Франківщини вимикали світло на тривалий час. Івано-Франківська ОВА активно комунікує з фахівцями Західного територіального управління обслуговування мережі НЕК “Укренерго” та “Прикарпаттяобленерго”, для скоригування вимкнення світла в області, щоб вони були рівномірними й не тривали довше ніж кілька годин. Щодня будемо відстежувати.

Після останніх російських обстрілів по всій країні довелося застосувати крайні обмеження електроспоживання. Відключали споживачів з усіх 10 черг. А в таких умовах у диспетчера можливостей для варіації вимкнень небагато.

Тому я прошу кожного продовжити економне споживання електроенергії. Важливо розуміти, що в Україні є одна енергосистема і Івано-Франківщина є її частиною. Кожен з нас може зробити свій вклад у зміцнення енергосистеми держави. Чим економніше ми будемо використовувати електроенергію, тим менше буде вимкнень.

Ситуація в енергосистемі України складна, на її відновлення потрібен час. Щохвилини щось змінюється, тому я прошу стежити за офіційною інформацією. Аварійні вимкнення й надалі можуть застосовуватися.

ЗСУ максимально протидіє, але ми всі маємо бути готовими до певних труднощів. Легко не буде, але, зрештою, все буде Україна

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.