Соціум Фото

Наукове містечко “Нова енергія” святкує п’ятий день народження (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Вже п’ять рік поспіль Наукове містечко святкує день народження разом з партнерами, учнями, прихильниками у форматі Open Day. І традиційно, Нова Енергія дивуватиме своїх відвідувачів новинкою.

Цьогоріч – це нова експозиція у науковому музеї та нова екскурсійна програма під назвою «Фізика та ілюзії», пише Репортер.

На свій перший серйозний ювілей «Нова Енергія» підбиває підсумки діяльності. Понад 85 тисяч відвідувачів, з яких більше 50% діти,  проведено майже 2000 наукових екскурсій, майже 800 наукових шоу, 15 освітніх програм за 4 роки (рік пандемії зараховуємо як рік розвитку нашої команди, побудови планів, а також втілення мрій команди – виготовлення нових інтерактивних експонатів до наукового музею).

Наукове містечко використовує STEAM–підхід у навчанні дітей та дорослих. Це цілий комплекс інноваційних заходів, які втілюються щодня, щоб цікаво навчати складним предметам та розвивати у дітей креативність, критичне мислення, кооперацію та комунікацію. Навчити дітей вчитися – цьому навчають тут у формі гри, адже так плекається в дітях любов до навчання.

«Колиска Ньютона», «Людина-батарейка», «Маятник Фуко», «Криві дзеркала», «Хвильовий маятник», «Механічний лабіринт»… Комусь згадався шкільний курс з фізики, а хтось може подумати, що це назви голівудських блокбастерів. Насправді – це назви наших нових інтерактивних експонатів. «Фізика та ілюзії» – ми давно хотіли створити таку експозицію. Пандемія допомогла, дала нам час для цього» – розповідає співзасновник наукового містечка «Нова Енергія», Максим Карпаш.

«Святкувати перший ювілей «Нової Енергії» будемо більшою компанією, адже наша команда виросла і тепер нас 35 – наукових чарівників, мрійників, винахідників, однодумців. Спільні цінності – нас єднають. І така прогресивна команда – головний актив наукового містечка».

«Нова Енергія» –  партнер шкіл, вдале доповнення шкільної програми, в тому числі НУШ. Знання та досвід, який отримують учні та відвідувачі наукового містечка дають змогу впевненіше почувати себе у школі та покращувати успішність дітей та підлітків.

Попереду у наукового містечка багато нових планів, ідей та задумів. «Нова Енергія» запрошує відвідувати магічні наукові шоу, наукову школу та нову інтерактивну екскурсійну програму «Фізика та ілюзії».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.